.
2019
Светот каталог на производи и прибор за професионални фризериThanks
for your vote 👍

X


DIKSON БОЈА дополнителна премија
DIKSON БОЈА дополнителна премија - DIKSON - Бои косата

Rate this product:


4 click

DIKSON БОЈА дополнителна премија
DIKSON - Бои косата


оксидација боење крем миризлива со протеини и растителни екстракти (слезово и камилица) активни на кожата заштита својства против елементи. Резултати униформа, стабилна и брилијантен. 100 % покриеност на бела коса, без додавање на база. Дерматолошки тестирани. Професионална употреба.
Нијанси 109 нијанси поделени во 12 серии.
Начин на употреба: мешање 1:1. Осветлување 1,5-3 тони.
кутија: 120 ml цевка astucciato за две апликации .

Related

боја - DIKSON
AFREA AMMONIA БЕСПЛАТНО - DIKSON
AMMONIA боја без DIKSON - DIKSON
DIKSON протеини БОЈА СВИЛАТА - DIKSON
DIKSON БОЈА БИЛКИ - DIKSON